چهارشنبه , ۱۵آذر ۱۴۰۲

ضرورت نگهداری چیلر

ضرورت نگهداری چیلر

چیلرهای برند معتبر عمر خیلی بالایی دارند به شرط اینکه آب در حال گردش آنها طبق جداول پیشنهادی کارخانه سازنده باشه.

ما هم می دونیم که نمیشه و یا به یک نیروی کنترل کننده پیوسته و کاملا متخصص نیازمنده .

برخی پیشنهادات شرکتها در ایران به منزله مدینه فاضله (آتوپیا) می باشد و شدنی نیست. مثل برخی (فقط برخی) علائم مربوط به اعلام سرعت مجاز در اتوبان ها که بعضی وقتا اگه رعایت شه از پشت سر بهت میزنن و تنها از مسئولیت ها می کاهد.

داشتن چیلر سالم هزینه های ثابتی داره که الان دیگه نگهداری مهمتر از درمان و تعمیر آن شده . هزینه های سالم نگهداشتن آب در ایران بسیار بالاست ولی الان با وجود این قیمت های غیر واقعی قطعات و افزایش قیمت آب بهتره که حتما رعایت کنیم .

چیلر جذبی

راهکارهای خیلی خوبی برای شما داریم که برای کاهش مصرف آب وبرق بهتون میگیم .

گاهی کم کردن مصرف آب چیلر هزینه های اسیدشویی و سرویس ها رو بالا میبره . نگهداری شبیه راه رفتن روی طنابه که اگر اولش به تعادل برنگرده هزینه های زیادی و تحمیل می کنه.

حتما بخوانيد:  سرویس های شروع فصل در نگهداري چيلر

همچنین بخوانید: بازار خرید سختی گیر

و همینطور برعکس ازدیاد مصرف آب حساب بانکی شما رو میبره توی پلکان های دوم وسوم و متعاقبا هزینه های تساعدی اداره محترم آب و همچنین فاضلاب رو شامل میشه . یک راهکار بسیار خوب برای این کار هم داریم که بزودی برای شما با شکل نقشه توضیح می دیم .

زمستون ها فرصت مناسبیه برای اینکار دلاکها که سرشون خلوت میشه سر هم رو میتراشن .

دادن شعار آب هست ولی کم است قطعات یدکی هم هست ولی کم است وبا دلار xx000 تومان حتما هزینه تعمیر چیلر از قیمت خود چیلر شما بیشتر می شه .

خودمانی تر بگیم در سلامت چیلر کوشا باشید چون واقعا دیگه با چای سیگار نمیشه از اون نگهداری کرد و نیازمند علم نگهداری است .
این دلیل خوبی نیست که اگر یک چیلر کار میکنه حتما دلیل بر سلامتشه این مثال مثل بار کجه که به مقصد رسیدنش بستگی به وخامت اون داره ,افتادنش دیر یا زود داره ولی سوخت و سوز نداره.

چیلر تراکمی

  تهویه مکانیکی موتورخانه

  مطلب پیشنهادی

  تعمير و نگهداری پیشگیرانه موتورخانه

  تعمیر و نگهداری پیشگیرانه موتورخانه

  تعمیر و نگهداری پیشگیرانه موتورخانه برای اجتناب از تعمیر و تعویض زودرس قطعات، اطلاعات زیر …

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.